לרדת בגדול

shutterstock_722721586.jpg

לרדת בענק ובחוכמה ועם חיוך

לרדת במשקל זה לא פשוט. אנחנו רגילים לכמויות מסוימות של אוכל, בתדירות מסוימת ובשעות מסוימות ואוהבים לאכול מה שאנחנו רוצים. רבים מאיתנו חושבים או מקשרים את המילה תזונה נכונה לדיאטה או להמון דברים ומוצרי מזון שאסור להם לאכול, ואוטומטית נהיים מתוסכלים מזה או מוותרים מראש מהפחד שלא יצליחו.

בעבר, הדיאטות או התפריטים היו נכתבים אולי לכל אדם בנפרד, אך הם לא היו מותאמים באמת באופן אישי. בעבר לא הייתה טכנולוגיה מפותחת מספיק והמחקר לא היה מספיק איכותי כדי לשים את האצבע על המזונות המתאימים לכל אחד בנפרד ובאופן אישי. כיום, עם התקדמות המדע והמחקר, התפתחה גם היכולת להתאים לכל אדם תפריט אישי, המותאם לו באופן אישי באמת, על בסיס מה שהגוף שלו באמת צריך ורוצה.

תפריט אישי מהסוג הזה לא בהכרח יגרום לכם לוותר על הדברים שאתם אוהבים לאכול, אלא ילמד אתכם מה אתם צריכים לאכול ובאיזו תדירות. אם למשל לימדו אותנו עד היום שפסטה זה משמין או לא בריא, זה יכול להיות נכון, אבל לא לכולם. עם הכלים שלנו ועם הידע והטכנולוגיה שאנו משתמשים בהם, אנו נלמד להתאים לכם את המאכלים והמצרכים המתאימים לכם ביותר, מבלי בהכרח לוותר על הדברים שאתם אוהבים באופן קבוע.

מה הפתרון שלנו בעצם

לאחר מחקרים מעמיקים התגבשה בקרב תזונאים וחוקרי תזונה ההבנה שלא כל המזונות משפיעים על הגוף שלנו באותה הדרך. חלק מאיתנו יגיבו באופן מסוים לסוג מסוים של מזון, וחלק מאיתנו יגיבו לגמרי אחרת.

כדי לחסוך את שלב הניסוי והבדיקה, שלעיתים יכול לקחת גם שנים רבות, פותחה בדיקת אי הסבילות למזון שבעצם בודקת עבורנו מהם המזונות הטובים ביותר עבורנו וממה כדאי לנו להימנע.

אצלנו תוכלו לגלות זאת ביעילות ובמהרה. באמצעות בדיקת דם פשוטה, שמתבצעת אצלנו אך נשלחת לבדיקה במעבדה בארצות הברית, אנו נבדוק ונאתר את המזונות המתאימים לכם ביותר, ובעיקר את אלו שלא. אנו נבדוק מה הגוף שלכם אוהב ומה הכי נכון לכם לצרוך באופן קבוע, ומה עדיף לכם לצרוך לעיתים רחוקות. לאחר קבלת תוצאות הבדיקה, אנו נתאים לכם תפריט מותאם אישי אמיתי וייחודי עבורכם, שייכתב תחת פיקוח של דיאטניות קליניות מוסמכות.

צריכה של מזון שמתאים לכם תוביל לירידה מהירה ומשמעותית יותר במשקל, על ידי עבודה מהירה ויעילה יותר של מערכת העיכול, שתוביל להגברת חילוף החומרים בגוף. אנחנו מבטיחים לכם, שהתוצאות יגיעו במהירות, ואיתן גם החיוך שלכם.

איך מתחילים?

תחילה, אנו נאבחן את הבעיה באמצעות דגימת דם, אותה נשלח לארצות הברית לפיענוח במעבדה מתקדמת שמורשית על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני ה- FDA. תוצאות הבדיקה (הורד דוגמא בדיקת קנדידה) המלאות יתקבלו אצלנו, ועל בסיסן, תוך התחשבות בתופעות הלוואי, אורח החיים של המטופל והמגבלות הייחודיות שלו, אנו נתאים לו תפריט מותאם באופן אישי באמצעות פרוטוקול טיפול תזונתי שאנו מתמחים בו, ונספק לו במידת הצורך ולבחירתו שירותים משלימים של ליווי ואימון אישיים על ידי מאמני תזונה. כל התהליך, משלב האבחון ועד לשלב הטיפול מתנהל תחת פיקוח מלא של דיאטנית קלינית.

בקליניקות שלנו אנו נדאג ללוות אתכם בכל שלבי הטיפול ונתאים לכם באופן אישי את הטיפול האולטימטיבי עבורכם.

* בדיקת האי סבילות מפענחת גם קנדידה (הורד דוגמא לבדיקת אי סבילות)

UL9A3197.jpg