תופעות גיל המעבר

shutterstock_352166342.jpg

התמודדות יעילה עם תופעות גיל המעבר

באמצעות תזונה יעילה ונכונה ותוך זמן קצר

גיל המעבר הוא כבר לא מילה גסה. פעם נשים נהגו להתבייש או להסתיר את שלב המעבר שלהן. החשש מתגובות מהסביבה והרצון להראות שהכל בסדר, מנעו מנשים רבות לתאר את מצבן האמיתי. תופעות הלוואי הרבות שמגיעות עם גיל המעבר, העלייה המוזרה והפתאומית במשקל, ההשמנה הבטנית והגוף שכבר לא מרגיש יותר אותו הדבר, מצבי הרוח המשתנים והתנודתיות, המיגרנות וכאבי הראש ועוד תופעות רבות אחרות.

הנטייה הראשונית של הרופאים שאליהם פונים, היא כמובן לפנות לעולם אותו הם מכירים ולהציע תרופות או כדורים מסוגים שונים. היעילות של הכדורים לא מוטלת בספק, אך לא תמיד הם מתאימים לכולן ולעיתים מגיעים גם הם עם תופעות לוואי משתנות אחרות.

 

התאמת תפריט לפי בדיקת אי סבילות למזון

במצב כזה, אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודדות עם תופעות הלוואי של גיל המעבר בצורה יעילה ונכונה לגוף היא שינוי התזונה לתזונה מותאמת אישית המבוססת על מזון סביל לגוף.  התאמת מזון מהסוג הזה היא דרך טבעית ובריאה להתמודדות עם השינויים שעוברים על הגוף ולהקל עליו להתמודדות עם המצב החדש בו הוא נמצא.

תזונה מהסוג הזה מקלה על הגוף ומורידה ממנו את העומס והלחץ בהתמודדות עם מזונות שאינם בריאים ואינם טובים לו. את האנרגיה ואת המאמץ שהוא נהג להשקיע עד כה בהתמודדות עם מוצרי המזון הפחות טובים לו, הוא יוכל כעת להשקיע בהתמודדות עם המצב החדש.

השלב הראשון בהתאמת תפריט כזה היא לקיחת בדיקת דם. את בדיקת הדם אנו נשלח למעבדה ייעודית בארצות הברית, שתבצע את הבדיקה ואת אפיון מוצרי המזון הטובים ואת אלו שפחות. לאחר קבלת תוצאות הבדיקה, הצוות שלנו, בפיקוחן ובהנחייתן של דיאטניות קליניות, יתאים לכם באופן אישי תפריט שמבוסס על תוצאות בדיקות הדם שלכם.

בתפריט תוכלו לדעת אילו מזונות בריאים לכם, ובעיקר מאלו מזונות כדאי לכם להימנע. בהיצמדות לתפריט, תוכלו להרגיש בשינוי מהר מאוד ולראות איך לאט לאט הגוף מצליח להתמודד עם תופעות הלוואי. תוכלו לחזור בהדרגה לאורח חיים תקין ורגיל, ואף לראות תוצאות מהירות כמו ירידה במשקל ותחושה חיובית וטובה.

UL9A3197.jpg