ירידה וחיטוב

shutterstock_128072726.jpg

צריכת מזון מותאמת אישית (ולהיראות טוב כבונוס)

מי מאיתנו לא מכיר מישהו או מישהי שנלחמים באופן קבוע במשקל שלהם? הם כנראה נלחמים באופן תדיר באותם שלושה או חמישה קילו גרמים עקשניים, שפשוט מסרבים להיעלם, לא משנה מה הוא או היא עושים או כמה הם מתאמצים.

יכול להיות שאתם האנשים האלו בדיוק, ואתם מזדהים לגמרי עם ההתמודדות הזאת.

חלק מכם יילחמו בעקשנות בקילוגרמים הסוררים האלו במשך תקופה ארוכה, וחלק יחליטו לוותר בדרך ולהשלים עם המצב כפי שהוא.

אותם קילוגרמים מיותרים לא תמיד חייבים להיות עודף משקל, ובחלק מהמקרים אנשים שיסתכלו עליכם מהצד בכלל לא יבינו על מה אתם מדברים, אבל לכם זה מפריע ואתם מרגישים שכבר ניסיתם הכל ושום דבר לא הצליח, בטח שלא לאורך זמן.

אנחנו מצידנו תמיד נעודד אתכם לאהוב את עצמכם כפי שאתם, אבל אם בכל זאת אתם מרגישים שלהיפטר מהם ישנה את חייכם ויעזור לכם להרגיש יותר שלמים עם עצמכם – יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם.

צריכת מזון שלא מתאים לנו

אורח החיים האינטנסיבי שלנו לא תמיד מאפשר לנו לעצור רגע ולבחון את היכולת שלנו להתמודד עם מזונות שונים בכמויות שונות. מעבר לכך, שבמגוון והשפע שמוצעים היום, קשה לעיתים לעשות את ההפרדה ולהבין איזה מהמזונות בדיוק עושים לנו טוב ואיזה מהם מקשים עלינו ומשפיעים עלינו לרעה.

צריכת המזון המגוונת והעשירה יכולה לעיתים להרע לאנשים מסוימים. למרות שמזונות מסוימים לא משפיעים על הגוף שלהם באופן חיובי ואף מעבר לכך, הם ממשיכים לצרוך אותם באופן קבוע לאורך שנים רבות, ולעיתים גם למשך כל החיים, מבלי לדעת ואף מבלי לחשוד שהמזונות האלו לא טובים להם.

בואו לגלות אילו מזונות טובים לכם ועל הדרך גם לרדת במשקל

כאן אנחנו בעצם נכנסים לתמונה. אנו שונים זה מזה, והגוף של כל אחד מאיתנו מגיב אחרת לסוגים שונים של מזון. באמצעות בדיקת אי סבילות למזון אנו נעזור לכם לגלות מהם המזונות שעושים לכם טוב, באיזו תדירות ובאיזו כמות כדאי לכם לצרוך אותם, והכי חשוב – ממה כדאי לכם להימנע.

באמצעות דגימת דם אנו נאבחן את המזונות המתאימים לכם ביותר, ובעיקר נאתר את אלו שלא, ונעזור לכם להבין מה הגוף שלכם אוהב ומה נכון לו לצרוך. באמצעות תוצאות הבדיקה, אנו נתאים לכם תפריט מותאם אישי ומדויק לכם, תוך פיקוח מלא של דיאטניות קליניות מוסמכות.

אנו מבטיחים לכם, שבהיצמדות לתפריט התוצאות לא יאחרו להגיע, ואיתן גם ההרגשה הטובה והאנרגיה וכמובן – הירידה במשקל (כאחלה בונוס!).

UL9A3197.jpg