מערכת העיכול

shutterstock_488527312.jpg

התמודדות טבעית עם תופעות הלוואי והקשיים הנלווים

גם אנחנו מופתעים בכל פעם מחדש לגלות כמה אנשים סובלים מתופעות לוואי הקשורות למערכת העיכול לאורך שנים רבות, ובכלל לא שמים לב. רבים מהם נוטים להתעלם מתופעות הלוואי האלו, או מנסים לייחס אותן למוצר מזון ספציפי, אך לא תמיד מצליחים לעשות זאת באופן נכון.

המגוון והשפע של מוצרי המזון הקיים כיום, הובילו לכך שקשה מאוד לעשות את ההבחנה בין המזונות השונים. התיבול, הרטבים והערבוב של מוצרי מזון רבים ושונים יחד מבלבלת את הגוף שלנו, ומקשה גם עלינו להבחין ולהבדיל איזה ממוצרי המזון משפיעים עלינו לרעה.

חלק מתופעות הלוואי של מערכת העיכול יכולים להיות כאבי בטן, נפיחויות, גזים, צרבות, תחושת אי נוחות בבטן, עצירויות, שלשולים ועוד תופעות לוואי רבות נוספות שחלק מהאנשים כבר כל כך רגילים אליהן, שהם אפילו לא שמים לב שהם סובלים מהן לאורך זמן.

יש אנשים שיצליחו, לאחר ניסוי ובדיקה שיתבצעו לאורך זמן רב, לאבחן ולשים את האצבע על מוצרי המזון שגורמים להם לתחושות האלו. לא תמיד הם יצליחו לקלוע בדיוק, ולעיתים הם אף יגבילו את עצמם מצריכת מזון שלא בהכרח עליהם להימנע ממנו, רק משום שהוא מקושר להם יחד עם מזון אחר שבאמת משפיע עליהם לרעה.

בדיקת אי סבילות למזון

על מנת לאפשר לאנשים לדעת בדיוק אילו מזונות טובים להם ואילו לא, אנו משתמשים בבדיקת אי סבילות למזון.

בדיקת אי סבילות למזון היא בדיקת דם, שנלקחת באופן רגיל אצלנו. את הבדיקה עצמה אנו שולחים למעבדה ייעודית שנמצאת בארצות הברית, שמתמחה בסוג כזה של בדיקות. את תוצאות הבדיקות אנו מפענחים אצלנו בדיוק רב. תוצאות הבדיקה ישקפו לנו בדיוק את מוצרי המזון המתאימים ואת אלו שמומלץ לכם להימנע מהם.

באמצעות הידע, הניסיון והמומחיות שלנו, הצוות שלנו, בליווי דיאטניות קליניות מוסמכות, יתאים ויבנה לכם תפריט מותאם אישי, המבוסס על תוצאות בדיקות הדם שלכם.

היצמדות לתפריט והימנעות מצריכת מוצרים שאינם טובים לגוף שלכם, עשויה להקל ואף לפתור במהירות וביעילות ובצורה טבעית וללא כל טיפול את תופעות הלוואי מהן אתם סובלים, ואף להוביל לירידה משמעותית במשקל ולתחושת חיוניות ועירנות מתמשכת.

* בדיקת האי סבילות מפענחת גם קנדידה (הורד דוגמא לבדיקת אי סבילות)

UL9A3197.jpg