שיטת הכוכבים

starts.jpg
shutterstock_1241869750.jpg

ירידה במשקל ואורח חיים בריא

באמצעות שיטת הכוכבים

מאת ריטה כפיר

התמודדות עם אורח חיים בריא היא לא דבר פשוט. אנו חשופים לפיתויים בכל מקום, החל ממקומות הבילוי שלנו, דרך ארוחות משפחתיות וכמובן ברשתות החברתיות שהפכו כבר למוקד שבו אנו נחשפים באופן קבוע לשפע של אפשרויות מגרות ומפתות.

המחקר והמדע בעולם כבר מזמן הגיעו למסקנה כי רק צריכה מגוונת, הכוללת את כל אבות המזון במידה הנכונה ובכמות הנכונה, תוביל לירידה במשקל. רבים מאיתנו שמעו על דיאטות "כסאח" מוזרות שבן נמנעים מפחמימות או מסוכרים ואנשים לעיתים קרובות יורדים באמצעותן מהר מאוד במשקל. עם זאת, תזונה מהסוג הזה לחלוטין הוכחה כלא בריאה לגוף, ורק מעלה את הסיכוי לכך שאלו שהגיעו למשקל היעד שלהם, לעולם לא יצליחו לשמור עליו לאורך זמן ויחזרו למשקל הקודם שלהם במהרה.

אנחנו מאמינים באורח חיים נכון ובתזונה מותאמת אישית. אנחנו לא מאמינים בלהימנע לחלוטין מהאוכל שאתם אוהבים לאכול, ואנחנו מבינים שהימנעות שכזאת עשויה לגרום לתסכול ולתחושת דיכאון.

על כן, אנחנו לא נספור לכם קלוריות ולא נגיד לכם להימנע מפחמימות. להיפך. אנחנו נדריך אתכם לצרוך פחמימות בצורה נכונה ובאופן מבוקר, ונאפשר לכם לאכול כמעט כל מה שאתם רוצים, רק במידה.

תכירו את שיטת הכוכבים

בשיטה שלנו, מיפינו בעצם את כל סוגי הפחמימות וחילקנו להם כוכבים, ככה שכל כוכב שווה בעצם למנת פחמימה אחת. מזונות מסוימים כמו למשל בשר, דגים, גבינות וחלק מהירקות, ייחשבו כ – 0 כוכבים, ויהיה ניתן לצרוך אותם בתדירות גבוהה יותר. בכל יום תהיה לכם כמות כוכבים מוגבלת, שאותה תוכלו לחלק כפי שתבחרו ובדרך שתרצו. לרשימת הכוכבים לחץ/י כאן

בכל שבוע יישלח אליכם תפריט שבועי שיכלול רשימה מומלצת של כוכבים לאותו השבוע. המטרה שלנו היא לעודד אתכם לצרוך כוכבים, כוכב אחד לפחות בכל ארוחה, ולא להימנע מהם, אך יחד עם זאת, לשמור על תפריט מאוזן ומסודר ולא לסטות מכמות הכוכבים השבועית או היומית המוקצית לכם.

אנחנו לא סופרים קלוריות ולא שוקלים מזון – אנחנו ממירים את הפחמימות לכוכבים. הכוונה היא שאם תרצו ליהנות באחד מהימים מכוס יין או אפילו כוס של בירה, אתם יכולים, אבל יהיה עליכם לעשות זאת בהתאם למכסת הכוכבים שנותרה לכם, כלומר, כוס היין או כוס הבירה תבוא על חשבון פחמימה יומית אחרת.

אצלנו אתם אלו שמחליטים. אתם אלו שבוחרים מה לאכול ומה לא. אתם יודעים מה טוב לכם ומה עושה לכם טוב, ואם לא בא לכם לאכול בכל יום את אותו הדבר, אתם לגמרי יכולים לגוון באמצעות השיטה שלנו ולשמור על העניין. אנחנו מבינים שאיסורים עשויים להוביל לתסכול, וחשוב לנו שתוכלו להקפיד על התוכנית ולהיצמד אליה לאורך זמן.

התחילו את השינוי מעכשיו!

מלאו את הטופס מטה ונחזור אליכם בהקדם